Poradenství a kurzy

Profesionálové na celém světě vědí, že pro úspěch a zvyšování prestiže firmy na trhu, dávno nestačí mít jen lepší produkt a v mnoha případech nerozhoduje ani nižší cena. Mít dobrou a profesionální image je dnes už stále častěji nutností pro každou firmu, která chce být úspěšná. V současnosti je v mnoha oborech kladen důraz na vzhled, kterým reprezentujeme danou společnost či sami sebe. Proto je dobré se v této oblasti vzdělávat a držet krok s dobou. Pro všechny takové jednotlivce i firmy jsou určena školení, která nabízím.


1. typ (není omezen počtem účastníků) - je vhodný pro ženy i muže:

Probereme zásady a společenská pravidla pro oblékání a líčení v obchodě a firmách se stykem s veřejností (firemní kultura, formální i neformální odívání …). Dozvíte se, co se skrývá za slovy jako casual, business casual, dress code apod. Ženy se naučí zásadám Lady make-upu (decentní líčení pro výše uvedené obory) a jeho tvorbě. S muži i ženami vybereme vhodné barvy oblečení, styl účesů, brýlí a dalších doplňků – vše na praktických příkladech a s konkrétními ukázkami. Součástí je praktická ukázka tvorby Lady make-upu.

Doba trvání: cca 2 – 3 hodiny
Cena: 2 500,- Kč

2. typ (maximální počet účastníků 5) - je vhodnější spíše pro ženy:

Obsahuje stejné informace jako první typ, navíc si každý účastník líčení prakticky vyzkouší, bude mu provedena analýza tvaru obličeje a na jejím základě doporučen tvar účesu, brýlí, šperků apod.

Doba trvání: 3 - 4 hodiny dle počtu účastníků.
Cena: 1 000,- Kč/osoba


Tato školení jsou vhodná především pro firmy, je možné dát je zaměstnancům jako určitý bonus. Lze je odečíst jako nákladovou položku. Ceny nezahrnují dopravu mimo Plzeň.